Wakacje w Hotelu Jasek Premium ***

Wrocław jest bezsprzecznie jednym z najpiękniejszych miast Dolnego Śląska, a nawet całej Polski i choć słowo „wakacje” może kojarzyć się głównie z wyjazdem nad morze czy w góry, w sezonie letnim i w mieście nie brak turystów gotowych chłonąć kulturę, zabytki i niezwykły charakter miasta mostów. Wybór odpowiedniego hotelu w mieście może jednak znacząco wpłynąć na poziom zadowolenia z wakacji spędzonych we Wrocławiu. Zbyt blisko centrum – łatwy dostęp do okolicy, ale i mało spokoju, zbyt daleko centrum – trudniejsze przemieszczanie się z hotelu do kolejnych atrakcji, ale i szansa na podziwianie natury w sercu zatłoczonego miasta. Co wybrać? Jeśli wakacje we Wrocławiu, to tylko w Hotelu Jasek Premium ***.

Spędź wakacje we Wrocławiu – najciekawsze propozycje turystyczne

Wrocław obfituje w różnego rodzaju atrakcje i propozycje dla turystów. Są tu doskonale zachowane elementy starego miasta, niepowtarzalne mosty które czynią z Wrocławia Wenecję wschodniej części Europy, tajemnicze wyspy, kościoły i stare muzea, a także wiele obiektów takich jak Zoo, Afrykarium, Ogród Botaniczny czy Ogród Japoński pozwalających na przyjemne spędzenie czasu na łonie natury zarówno najmłodszym, jak i dorosłym. We Wrocławiu, szczególnie podczas kilkudniowego wakacyjnego wyjazdu z pewnością nie można się nudzić.

Jedną z ciekawszych propozycji dość aktywnego wypoczynku we Wrocławiu, odpowiednią zarówno dla dzieci jak i dorosłych jest spacer szlakiem wrocławskich krasnali. Krasnale we Wrocławiu już na stałe wpisały się w krajobraz miasta – jest ich tu ponad 350 i co chwilę przybywają kolejne. Cieszą mieszkańców, zachwycają turystów, a dzieciom sprawiają mnóstwo radości i zabawy. Krasnal to symbol “Pomarańczowej Alternatywy”, ruchu antykomunistycznego, który prężnie działał na terenie Wrocławia w latach osiemdziesiątych.

Pierwszy pomnik krasnala, właśnie dla upamiętnienia Pomarańczowej Alternatywy, stanął we Wrocławiu w 2001 roku i to właśnie od niego rozpoczęło się budowanie jednej z największych historycznych atrakcji miasta. Na przestrzeni lat liczba krasnali w kluczowych punktach miasta stale się powiększała, zdobiąc parapety kawiarni i banków, skwery przed kamienicami czy Dworcem Głównym, a także liczne lokalizacje których nie sposób odkryć bez aktualnej mapy. Po zwiedzaniu miasta można wypocząć na łonie natury w jednym z wielu lokalnych parków i skwerów zieleni lub wrócić do hotelu, by tam cieszyć się wypoczynkiem i wewnętrznymi atrakcjami.

Wakacje w Hotelu Jasek Premium Wrocław ***

Wypoczynek w mieście zwykle wiąże się ze zwiedzaniem najciekawszych zabytków i atrakcji. Spacery po zabytkowym rynku, podziwianie kamieniczek, muzea, galerie czy wycieczka szlakiem mostów i najpiękniejszych wysp to zdecydowanie jedne z kluczowych uroków Wrocławia, który poza bogatą historią odzwierciedloną w miejskiej architekturze przygotowuje także wiele atrakcji godnych Europejskiej Stolicy Kultury.

Po takim kontakcie z miejskim zgiełkiem i szybkim tempem życia warto jednak odpocząć nieco na uboczu, choć w dalszym ciągu w sercu Wrocławia. Taką właśnie ofertę proponuje zlokalizowany przy drodze wylotowej z miasta hotel Jasek Premium ***, którego właściciele stawiają na harmonię pomiędzy miejskim życiem a wypoczynkiem na łonie natury.

ZAREZERWUJ POKÓJ W HOTELU JASEK PREMIUM!

 

Jasek Premium Hotel Wrocław *** oferuje do dyspozycji  96 komfortowych, klimatyzowanych pokoi w atrakcyjnych cenach odpowiadających potrzebom i możliwościom zarówno klientów biznesowych, jak i rodzin z dziećmi. Wszystkie pokoje w obrębie hotelu to przestronne, elegancko urządzone sypialnie wykończone w standardzie hotelu 3-gwiazdkowego, wyposażone w TV-SAT, telefon oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu.

Do każdego pokoju przynależy duża, komfortowa łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, przystosowanym także do obsługi gości niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada własne atuty i wewnętrzne udoskonalenia, które czynią go wyjątkowym, zapewniając jedynie najlepsze wrażenia z pobytu w hotelu.

Restauracja hotel Jasek PremiumChoć hotel Jasek Premium jest obiektem trzygwiazdkowym i na co dzień obsługuje wielu klientów biznesowych, z równym powodzeniem sprawdzi się jako doskonale przygotowany hotel rodzinny gotowy do obsługi nawet najmłodszych gości. Udogodnienia w postaci dodatkowego doposażenia pokoi, dziecięcego menu w restauracji i kącika zabaw sprawiają, że nawet najmłodsi goście poczują się tutaj swobodnie. Wakacje w mieście to nic strasznego – to ciekawa odmiana od tradycyjnego morza i szansa na poznanie historii, architektury i uroków Polski w zupełnie nowym świetle.

 

Hotel Jasek Premium

Lokalizacja: ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław

Telefon: +48 71 710 07 00 , +48 71 710 07 10

Mail: hotel@hoteljasek.com.pl

Adres www: http://www.hoteljasek.com.pl