Masaż, akupunktura, a może zabieg upiększający? Poznaj gamę udogodnień, dostępnych w hotelach nad morzem.

Wybierając się na wycieczkę nad morze, praktycznie w każdej, atrakcyjnie turystycznej miejscowości można zarezerwować nocleg w hotelu, który oferuje również zabiegi Spa & Fitness. Jest to doskonała propozycja dla osób zmęczonych pracą zawodową, przedstawicieli różnych firm, planujących imprezy integracyjne, a nawet dla rodziców, borykających się z trudem wychowania najmłodszych. Niezależnie od panujących warunków pogodowych, praktycznie każdy znajdzie doskonałą formę relaksu dla siebie.

Aktywny wypoczynek

Dla osób preferujących ruch fizyczny odpowiedni będzie hotel, który w swojej ofercie posiada dostęp do siłowni oraz basenu. W ramach zróżnicowania, w wolnym czasie można skorzystać z sauny, posiadającej swoje udowodnione właściwości, hartujące cały organizm. Połączenie wszystkich rodzajów aktywności, wraz ze spacerem czy joggingiem nad morzem, doskonale wpłynie na samopoczucie, zdrowie, sylwetkę oraz wzmocni kondycję. Niektóre nadmorskie kurorty, posiadają również atrakcje z myślą o najmłodszych. Na miejscu można wypożyczyć rowery z fotelikami i udać się w rodzinne wycieczki po okolicy, a w przypadku niesprzyjającej pogody wszyscy mogą się świetnie bawić na basenie. Dla dzieci można wypożyczyć sprzęt do nauki pływania, gdyż nad bezpieczeństwem czuwa profesjonalna kadra ratownicza.

Regenerujący masaż

Masaże relaksujące są idealnym sposobem na oderwanie się od codziennych napięć i trosk, jak również możliwością na poprawienie swojego samopoczucia, które jest tak ważne dla utrzymania zdrowia. Wiele dobrze funkcjonujących hoteli oferuje gabinety masażu, w których pracują wykwalifikowani fizjoterapeuci i istnieje możliwość skorzystania z aromaterapii czy terapii ultradźwiękami. Wspomniana terapia jest odpowiedzialna za rozbicie nadmiernego napięcia mięśni, w sposób praktycznie niewidoczny dla oczu. Również skuteczny efekt rehabilitacyjny przynosi komputerowe stymulowanie mięśni, które cieszy się rosnącą popularnością. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek formy terapii należy pamiętać, aby poinformować masażystę o przebytych urazach, czy doskwierających dolegliwościach. Niektóre z nich mogą dyskwalifikować z udziału w zabiegu, ze względu na zbyt duże ryzyko, że będą nieskuteczne lub wręcz szkodliwe dla zdrowia.zabiegi pielęgnacyjne

Pakiety SPA

Dla osób niedoświadczonych, a chcących spróbować nowej formy relaksu, idealny będzie wybór gotowych propozycji, które będą miały za cel poprawę wyglądu oraz samopoczucia. Wśród niezwykle skutecznych zabiegów upiększających zaliczyć można maseczkę z alg morskich, szczególnie brunatnej, która doskonale napina i odżywia zwiotczałą skórę twarzy. W przypadku tradycyjnej medycyny chińskiej popularnością cieszy się akupresura, masaż bańkami oraz akupunktura. Dokładny zakres wykonywanych zabiegów oraz oczekiwane rezultaty są szczegółowo opisywane w ofercie wybranego hotelu, wraz z dostępnym cennikiem.

Gabinet Odnowy Biologicznej

Jeśli zdecyduje się na wakacje nad morzem w Jastrzębiej Górze, polecane jest skorzystanie z hotelowego gabinetu odnowy biologicznej, gdzie dyplomowane kosmetyczki używają do zabiegów produktów najwyższej jakości, marek takich jak: Guam, Agyptos oraz Thalgo. Wśród dostępnych usług kosmetycznych znajdują się okłady borowinowe oraz parafinowe, a także wykorzystujące czekoladę i czerwone wino. Ponadto, można skorzystać z peelingu kawitacyjnego, który polega na oczyszczeniu skóry za pomocą sprzętów, pracujących w ultradźwięku. Dla kobiety, która chce się poczuć piękna i zadbana, hotel oferuje usługi manicure, pedicure, depilację, położenie henny oraz wykonanie efektownego makijażu. Ponieważ kurort działa w specjalnym programie twoje Dziecko – ważny Gość w naszym hotelu, z pewnością jest to miejsce, w którym odnajdzie się każdy zmęczony rodzic.