Czeka Cię podróż samolotem? Zadbaj o miejsce parkingowe blisko lotniska

Każdy, kto choć raz próbował szybko się gdzieś dostać za pomocą środków transportu publicznego wie, jakie to potrafi być stresujące. Kolejka do wejścia w autobusie, tramwaju, metrze, pociągu, kolejka po bilety (jeszcze nie wszyscy korzystają z możliwości nabycia biletów online lub przez różnego rodzaju biletomaty). Już sama myśl o tym może przyprawić o zawroty głowy. Masz przed sobą podróż samolotem? Musisz się dostać na lotnisko na czas? Masz ze sobą większy bagaż? Jedź na lotnisko własnym samochodem! Jeśli martwisz się o to, gdzie go zostawisz oraz o ceny parkingów i bezpieczeństwo, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

Parking przy lotnisku – pełne bezpieczeństwo

Masz obiekcje co do bezpieczeństwa na lotniskowych parkingach? Profesjonalne parkingi są należycie zabezpieczone przez monitoring oraz wysokie ogrodzenia, a wszystko po to, aby do absolutnego minimum ograniczyć ryzyko kradzieży auta. Można nawet powiedzieć, że na parkingu przy lotnisku auto będzie strzeżone lepiej niż na Twoim własnym podwórku – tutaj non stop ktoś jest zobowiązany do pilnowania, czy żadne z pozostawionych aut nie zaginęło. Dodatkową zaletą jest to, że taki parking jest czynny 24/7, w związku z tym, nawet jeśli wrócisz ze swoich wojaży w środku nocy, nie będziesz czekać na odbiór auta do otwarcia parkingu.

Redukcja zbędnego stresu przed wyjazdem

Decydując się na przyjazd na lotnisko własnym autem, oszczędzasz sobie wiele problemów. Nie martwisz się, że autobus nie zdąży, że nie dopchasz się do metra ani tego, że taksówkarz zawyży cennik, gdy tylko zorientuje się, że bardzo Ci się spieszy. Własnym samochodem podjeżdżasz pod samo lotnisko. Możesz skorzystać z przewiezienia walizek z auta do samolotu specjalnym wózkiem lub transferu oferowanego przez parking, i właściwie już jesteś na wakacjach. Pamiętaj tylko o tym, aby wcześniej sobie takie miejsce zarezerwować – jadąc na taki parking „w ciemno”, czyli bez rezerwacji, możesz się mocno rozczarować.

samochody na parkingu

Załatwienie sobie odpowiednio wcześniej parkingu w bliskiej odległości od lotniska to rozwiązanie bardzo bezpieczne, wygodne i wbrew pozorom – całkiem przystępne cenowo. Możesz zostawić swoje auto zarówno na krótki, weekendowy wypad, jak i na dłuższy okres, tydzień lub dwa. Zapewniasz sobie tym samym całkowitą samodzielność. Nie zdajesz się na rozkłady autobusowe, pociągowe ani inne, nie musisz też prosić nikogo o odebranie Cię z lotniska po zakończonej wycieczce. Słowem, pełna niezależność transportowa. Do tego pełne bezpieczeństwo i wygoda. A jak jest z cenami?

Parking przy lotnisku – czy to się opłaca?

Jeśli chodzi o ceny – zdecydowanie tak. Parking przy lotnisku we Wrocławiu „Przy Cargo” oferuje korzystne, konkurencyjne ceny. Zazwyczaj wolne miejsca są dostępne, jednak rezerwacja jest wskazana, celem określenia tego, ile busów będzie potrzebnych do przewiezienia bagażu i pasażerów. Dowóz i odbiór z lotniska wliczony jest w cenę, opcja dostępna jest niezależnie od pory dnia i nocy.  Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia opcji mycia samochodu i prania tapicerki. Od razu po zarejestrowaniu się otrzymujesz na maila mapkę z dojazdem oraz wszelkie istotne informacje odnośnie usług.

Nadal masz wątpliwości co do zarezerwowania miejsca? Warto zastanowić się nad taką opcją, gdyż w zamian za symboliczną cenę zapewniasz sobie niesamowitą wygodę, oszczędzasz czas i nerwy. Jeśli zdecydujesz się na taką usługę, Twój samochód będzie nie tylko bezpieczny, ale też umyty i wysprzątany w środku! Firma „Przy Cargo”, oferująca parking blisko lotniska, zapewnia swoim klientom bardzo dogodne warunki. A wszystko po to, by wracali oni przy kolejnych okazjach z pełnym zaufaniem.